Продавець TM Скандік Хаус розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
вул. Київська 107, с. Калиновка, Макарівский р-н,, Україна
+380 (95) 282-67-77
Дачний будиночок в скандинавському стилі. Каркасний або модульний.

Технологія та переваги

Технологія виготовлення модульного будинку та наші переваги

На протязі багатьох років роботи нами була розроблена унікальна технологія створення модульного будинку, яка поєднує в собі два міцні каркаси – дерев'яний внутрішній та металевий зовнішній. Основною перевагою нашої технології перед конкурентами є наявність легкого та міцного металевого каркасу, який ховається у фасаді та у зібраному вигляді виконує роль просторової опорної конструкції з найвищими характеристиками міцності.

Модульний будинок зазнає значних навантажень при перевезенні та монтажі, тому у багатьох компаній, які виробляють модульні будинки, існує проблема їх транспортування. При підйомі краном, яким би досвідченим не був кранівник, завжди виникає перекіс конструкції, і з'єднання дерев'яних конструкцій розхитуються. В результаті будинок скрипить, пропускає холод у щілини і не придатний для повторного транспортування.

Деякі компанії використовують металевий каркас, зібраний на основі швелера або труб великого перерізу. Це безсумнівно покращує характеристики міцності будинку, але при цьому значно ускладнює вагу самих модулів. Крім того, наявність металокаркасу впливає на ціну. Будинок зібраний із важкого металопрокату міцний, але важкий та дорогий.

Нами був використаний абсолютно новий підхід до будівництва та транспортування модульних будинків. Легкий і міцний зварний каркас, що складається з несучих ферм з високими характеристиками міцності працює в зібраному вигляді як просторова конструкція. Як приклад можна навести Ейфелеву вежу в Парижі, побудовану за таким же принципом. Використання профільної труби 40х40х3 мм практично не позначається на вартості будинку, а з'єднання металевих конструкцій на болтах значно краще ніж стяжки, шурупи та цвяхи. Наш будинок готовий до першого, другого, третього та подальших транспортувань та складання. Це справді модульний будинок багаторазового використання.

Металокаркас винесений нами в холодну зону і захований під зовнішньою обшивкою фасаду та покрівлі. Він непомітний, причому крім посилення конструкції виконує не менш важливу функцію вентиляції простору під покрівлею і фасадом. Таким чином, маючи вентиляційний зазор на фасаді та покрівлі товщиною 40 мм, ми отримуємо добре вентильовані поверхні, що значно підвищує термін служби фінішного покриття фасаду та покрівлі.

Іншою безперечною перевагою наших модульних будинків є товщина і матеріал стін, підлоги та покрівлі. Ми виготовляємо будинки для цілорічного проживання, тому використовуємо утеплення 200 мм та дерев'яні внутрішню та фасадну обшивку стін.

Нижче показані етапи влаштування підлог, несучих стін та покрівлі із застосуванням просторового металевого каркаса.

 

Етап 1 . Складання металевого каркаса однієї секції

На цьому етапі виготовляються складові каркасу для кожної секції. Загальні принципи однакові – зібрана конструкція має працювати як одне ціле, тому обов'язково наявність несучих верм по периметру кожної частини конструкції. Секції між собою відрізняються лише наявністю різних отворів під двері та вікна.

 

Етап 2 . Стикування металевих каркасів між собою

Готові секції скріплюються між собою, на цьому етапі відбувається тестування кріплень для подальшого збирання будинку. Кожен металокаркас має місця кріплення для гаків крана, отвори для тимчасового каркасу внутрішньої частини (застосовується при транспортуванні) та стикувальні з'єднання. Наявність нижньої та верхньої однакових ферм дозволяє кріпити каркаси за межами житлової зони. Завдяки продуманій конструкції доступ до місць кріплення зручний та безпечний.

Оскільки центральна частина будинку не має стійок (при транспортуванні використовуються тимчасові стійки, що забираються при фінальному монтажі) наявність здвоєних поздовжніх ферм у нижній і верхній частині значно підвищує міцність будинку в уразливій частині.

Етап 3. Влаштування підлоги

Тепла та суха підлога важлива в будь-якому будинку. Для довговічності використання будинку нижня частина підлоги піднята над землею на 20 см і захищена листовим металом із полімерним покриттям (такий метал використовується на високоякісних покрівлях). Завдяки цьому попадання вологи на утеплювач та дерев'яні конструкції виключено і підлога прослужить довгі роки.

Сухий сосновий брус, оброблений протигрибковим та протипожежним складом укладається з кроком 600 мм, забезпечуючи необхідну міцність та місце для наповнення утеплювачем. Цілісний брус кріпиться до металокаркасу, додаючи міцності конструкції в нижній частині.

Між брусами укладається жорсткий мінераловатний утеплювач щільністю 130 кг/м.куб. Утеплювач із двох сторін захищений супердифузійною мебраною щільністю 140 г/м.кв., яка застосовується на вентильованих фасадах та покрівлях.

Етап 4. Влаштування внутрішнього дерев'яного каркасу стін та стелі

Підлога зашивається дошкою суцільно. Дошка служить підосновою під покриття підлоги і додатково з'єднує бруси підлоги між собою забезпечуючи жорсткість всієї конструкції. При влаштуванні стін та стель будинок розкладаються окремі модулі для полегшення доступу до конструкцій стін та покрівлі.

Каркас стін і стелі набирається із сухого брусу, обробленого протигрибковим та протипожежним складом. Отвори вікон та дверей обрамляються брусом по периметру. Міцна конструкція із профільної труби додатково отримує посилення за рахунок установки поздовжнього бруса на стінах та стелі.

Стеля робиться скошеною в бічних частинах і рівною в центральній частині. Цей прийом дає можливість отримати доступ до двох несучих коникових ферм для їх з'єднання з собою. Наявність достатньої кількості місць з'єднання модулів гарантує довговічність та герметичність будинку.

Етап 5. Утеплення каркасу стін та стелі

На цьому етапі простір між несучими брусами стін та стелі заповнюється мінераловатним утеплювачем. Для стін використовується жорсткий утеплювач щільністю 130 кг/м3, для покрівлі – середньої жорсткості, щільністю 60 кг/м3. З внутрішньої сторони утеплювач захищається пароізоляційною плівкою, із зовнішнього боку використовується супердифузійна мембрана щільністю 140 г/м.кв.

Весь металокаркас з усіх боків будинку виявляється у холодній зоні, тому жодних містків холоду не виникає. Крім цього, каркас знаходиться в просторі, що добре вентилюється, що забезпечує необхідну довговічність використання будинку. Це дуже важливо, тому що ми даємо повну гарантію на будинок протягом 10 років.

Етап 6. Фінальна стиковка та перевірка будинку

Після того, як каркас будинку зібраний і утеплений, проводиться контрольна перевірка стикування секцій між собою.

На етапі фінального стикування усуваються всі зауваження та перевіряється щільність стикування всіх елементів. Це гарантує дійсно швидке та легке складання будинку, навіть для недосвідчених монтажників. Завдяки міцності конструкції, легкості монтажу наші будинки можуть транспортуватися на далекі відстані і встановлюватися будь-якою бригадою будівельників.

Важливим моментом і основною відмінністю нас від конкурентів - є зручність і безпека перевезення і підйому і подальше складання будинку на об'єкті. Основні кріплення знаходяться на верхній та нижній комплектах ферм, що дозволяє скріпити секції між собою максимально надійно. Наявність нижніх ферм під підлогою дозволяє встановити будинок на будь-який рівний майданчик, бетонний фундамент або фундамент з гвинтових геошурупів.

 

Тепер будинок готовий для влаштування внутрішніх перестінків, внутрішнього облицювання, що виконуються паралельно з установкою вікон та влаштуванням зовнішніх фасадів та покрівлі, що виконуються по рівному металевому каркасу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner